Men’s Style Courses

Nie jest tajemnicą, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! Dlaczego więc nie pomóc sobie?

Nie jesteś pewien, jak ubrać się, aby dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jak zestawić ubrania ze swojej szafy, żeby wyglądać i czuć się pewniej podczas spotkania towarzyskiego? By podbić serce i podobać się swojej dziewczynie lub żonie? Jak zrobić oszczędne i szybkie zakupy? Jak wyglądać młodziej niż koledzy?

A może Wasz chłopak, mąż, brat, tata mają podobne dylematy lub nie zwracają uwagi na to co noszą? Chciałybyście jak stylistka robić dobre zakupy dla swoich mężczyzn? Macie marzenie, by elegancki mężczyzna towarzyszył Wam w karnawale, a nie macie pomysłu na oryginalny prezent gwiazdkowy? To strzał w 10-tkę i niepowtarzalna okazja. Zapraszamy na treściwe szkolenie blogerek, pasjonatek mody, w swobodnej atmosferze i z humorem.

Wierzymy, że tylko gdy będziesz sobą, a Twoje ubrania pozostaną w zgodzie z Twoją sylwetką, będziesz wyglądać jak milion dolarów. Czas na lepszy Nowy Rok w dobrym stylu!

Plan szkolenia:

  1. Wstęp (przedstawienie nas i krótko o modzie męskiej w dzisiejszych czasach).
  2. Przegląd typów sylwetek (prezentacja typów sylwetek w oparciu o przykłady oraz klasyfikacja sylwetek Uczestników).
  3. Jak korzystać z trendów w modzie (czyli jak nie przesadzić w pogoni za modą).
  4. Przykładowe stylizacje zimowe ze znanych i dostępnych sklepów w Polsce.
  5. Dodatki męskie. Tak, one istnieją! Jak ich używać.
  6. Dyskusja z Uczestnikami! Rozdanie kuponów rabatowych na indywidualne porady , zakupy oraz propozycje sezonowych stylizacji zgodnych z typem sylwetki z dostępnych sieci.

Miejsce :

Centrum Konferencyjne Wola Park – Warszawa, ul. Górczewska 124

  • Termin 1: 19 stycznia 2013 godzina 12.00
  • Termin 2: 24 lutego 2013 godzina 12:00

Kontakt z nami: menlifeeasier@inen.pl